PAKIETY I VOUCHERY

PAKIET SREBRNY


Trzygodzinna indywidualna sesja premium, wyselekcjonowane i wyretuszowane wstępnie zdjęcia w albumie online, pomoc w wyborze kadrów. 

10 obrobionych graficznie fotografii w formie cyfrowej oraz papierowej (format zdjęć 15x23 cm + eleganckie pudełko)

w cenie:
- profesjonalny make-up

Voucher z eleganckim zaproszeniem na sesję fotograficzną, pakiet srebrny. Voucher jest ważny przez 6 miesięcy od dnia zakupu.


PAKIET ZŁOTY


Czterogodzinna indywidualna sesja premium, wyselekcjonowane i wyretuszowane wstępnie zdjęcia w albumie online, pomoc w wyborze kadrów.

15 obrobionych graficznie fotografii w formie cyfrowej oraz papierowej (format zdjęć 15x23 cm + eleganckie pudełko)

w cenie:
- profesjonalny make-up
- stylizacja włosów

Voucher z eleganckim zaproszeniem na sesję fotograficzną, pakiet złoty. Voucher jest ważny przez 6 miesięcy od dnia zakupu.

PAKIET DIAMENTOWY


Pięciogodzinna indywidualna sesja premium, wyselekcjonowane i wyretuszowane wstępnie zdjęcia w albumie online, pomoc w wyborze kadrów.

20 obrobionych graficznie fotografii w formie cyfrowej oraz papierowej (pendrive, format zdjęć 20x30 cm + ekskluzywne pudełko)


w cenie:
- profesjonalny make-up
- stylizacja włosów
- stylizacja ubioru

Voucher z eleganckim zaproszeniem na sesję fotograficzną, pakiet diamentowy. Voucher jest ważny przez 6 miesięcy od dnia zakupu.

Sesje wyceniane są indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb i fantazji. Jeżeli chcesz rozbudować pakiet o dodatkowe usługi (zatrudnienie profesjonalistów z zakresu stylizacji, którzy przygotują kreacje specjalnie dla Ciebie, wynajęcie apartamentu, sesje wyjazdowe: Kraków, Poznań, Łódź, Warszawa, morze, góry i Mazury;), wynajęcie kabrioletu, kampera, jachtu, konia;), etc.) postaramy się to wycenić i zorganizować.

Niezależnie od wyboru pakietu istnieje możliwość dokupienia kadrów.

Indywidualny projekt i realizacja foto książki – cena uzależniona od ilości stron, wyboru papieru, rodzaju okładki, jakości użytych materiałów.

KONSULTACJA

Uwaga! Każdą sesję poprzedza wnikliwa konsultacja (1h – 1,5h), podczas której omawiamy Twoje potrzeby i oczekiwania, rozmawiamy o estetyce zdjęć, propozycjach klimatu sesji, stylizacjach, uzgadniamy przebieg, czas i miejsce sesji, podpisujemy umowę. Koszt indywidualnej konsultacja odliczany jest od wykupionego pakietu.

Wzięcie udziału w sesji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu sesji. Zapoznaj się z zasadami współpracy.


ZASADY WSPÓŁPRACY